Moja Oferta 0

Aktualizacja oprogramowania terminali NAYAX pracujących z kasą SDF-3

  • 14 lutego 2023 godz. 10:31
Aktualizacja oprogramowania terminali NAYAX pracujących z kasą SDF-3

🟧 Pojawiła się aktualizacja oprogramowania dla wybranych terminali Nayax, umożliwiająca odróżnianie transakcji kartami bankowymi od innych form płatności. Dzięki temu rozwiązanie Nayax + Novitus SDF3 posiada swoją pełną funkcjonalność.

🟧 Aktualizacja nie jest jednak wdrażana automatycznie. Aby terminale na myjni zostały zaktualizowane zdalnie, właściciel myjni musi wcześniej upewnić się, że spełnia warunki techniczne takiej aktualizacji (m.in. czy jego terminal jest odpowiedniego typu i czy został podłączony wg schematu zalecanego przez Nayax), następnie klient musi wypełnić specjalny formularz. Przekazanie w formularzu błędnych informacji może wg Nayax skutkować nieprawidłowościami w pracy terminali po aktualizacji.

Więcej informacji, wymagania techniczne oraz link do formularza zamówienia aktualizacji na stronie Nayax
${product.name}
Porównaj produkty
${errorMessage}

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.