Moja Oferta 0

Novitus – Twój dostawca urządzeń fiskalnych oraz zintegrowanych rozwiązań dla branży retail

Szukasz rozwiązań na miarę twojego biznesu? Mamy wszystko, czego potrzebujesz, aby efektywnie obsłużyć Twoich klientów. Najlepsze i wyróżniane wieloma nagrodami kasy fiskalne oraz nowoczesne drukarki, komputery i stanowiska POS, wagi sklepowe i przemysłowe, czytniki kodów kreskowych i kolektory danych oraz sprawdzone oprogramowanie. Wszystko w jednym miejscu. Wybierz własny zestaw lub skorzystaj z naszych gotowych propozycji. Pomożemy w wycenie, skierujemy Cię do najlepszych Partnerów w Twojej okolicy!

Już ponad milion urządzeń fiskalnych sprzedanych w Polsce posiada logo NOVITUS. Urządzenia NOVITUS oraz integrowane z nimi rozwiązania systemowe funkcjonują w tysiącach placówek handlowych i usługowych, sieciach sklepów detalicznych i hurtowni, centrach logistycznych, sieciach aptek i stacji paliw, hotelach i restauracjach. Produkty i usługi NOVITUS skierowane są zarówno dla dużych odbiorców korporacyjnych i sieciowych, jak i dla mniejszych firm oraz samodzielnych przedsiębiorców. W ofercie także zaawansowane wsparcie techniczne oraz serwisowe poprzez rozwiniętą sieć ponad 1.000 autoryzowanych Partnerów handlowo-serwisowych.

NOVITUS to lider w produkcji kas i drukarek fiskalnych na polskim rynku, a jednocześnie marka zintegrowanych rozwiązań wspomagających pracę handlu, usług, logistyki i przemysłu, odnosząca sukcesy na rynkach zagranicznych niemal wszystkich kontynentów. Właścicielem marki NOVITUS jest firma COMP SA, spółka technologiczna specjalizującą się w rozwiązaniach z zakresu bezpieczeństwa IT, bezpieczeństwa sieciowego oraz rozwiązaniach dla rynku handlu i usług. Mając kilkadziesiąt lat doświadczeń, COMP SA jest obecnie jednym z największych integratorów rozwiązań informatycznych na polskim rynku, z powodzeniem łącząc produkty własne z rozwiązaniami oferowanymi przez innych producentów sprzętu i oprogramowania.

NOVITUS jest zarówno oddziałem i marką należącą do firmy COMP SA.
Wykorzystaj nasze doświadczenie na rynku kas i drukarek fiskalnych.
1 mln+
ponad 1mln urządzeń Novitus na rynku
60+
ponad 60 nagród i wyróżnień produktowych
1 tys.+
ponad 1.000 autoryzowanych Partnerów

Nagrody i wyróżnienia dla urządzeń NOVITUS

${product.name}
Porównaj produkty
${errorMessage}

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.