Moja Oferta 0

Do kiedy będzie można stosować urządzenia z papierową lub elektroniczną kopią?

  • 20 sierpnia 2020 godz. 11:45
Do kiedy będzie można stosować
urządzenia z papierową lub elektroniczną
kopią?

Pozostałe podmioty póki co nie mają obowiązku wymiany urządzenia z papierową lub elektroniczną kopią danych na urządzenie ONLINE.

Będą mogły pracować na obecnym urządzeniu do czasu jego śmierci technicznej lub w przypadku kas z kopią papierową do czasu zapełnienia pamięci fiskalnej. W kasach z kopią papierową nie wolno już wymieniać pamięci fiskalnych. Homologacje dla kas z kopią papierową były ważne tylko do 31 sierpnia 2019 roku, a dla kas z kopią elektroniczną będą ważne do końca 2022 r. Po tych okresach zakup takich urządzeń nie będzie możliwy, ale pracujące już u podatników nadal będą mogły być używane. Od 1 stycznia 2023 roku w sprzedaży będą już tylko urządzenia online.

${product.name}
Porównaj produkty
${errorMessage}

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.