Moja Oferta 0

Drukarka Novitus Point - mocne i trwałe praktyczne komponenty

  • 29 stycznia 2024 godz. 09:34
Drukarka Novitus Point - mocne i trwałe praktyczne komponenty

Drukarka POINT to wyszukana i pełna funkcjonalność dla Twojego biznesu

W naszej nowej drukarce zadbaliśmy nie tylko o nietuzinkowy wygląd, praktyczny i duży wyświetlacz oraz nowoczesne oprogramowanie umożliwiające przesyłanie e-paragonów. Drukarka POINT to także solidne, trwałe i niezawodne komponenty ukryte w schludnej obudowie. 


Drukarka dysponuje sprawnie zarządzającym czterordzeniowym procesorem oraz szybką pamięcią RAM, tak aby praca urządzenia przebiegała harmonijnie. Dodatkowo solidny mechanizm wydruku zapewnia błyskawiczną prędkość wydruku aż do 58 linii na sekundę. Możesz także wybrać szerokość mechanizmu wydruku - Novitus POINT występuje w dwóch wariantach: z 2 calowym lub 3 calowym mechanizmem wydruku, które umożliwiają odpowiednio wydruk na papierze o szerokości 57 lub 80 mm. To rozwiązanie, które szczególnie docenią właściciele dużych placówek handlowych. 


Poznaj lepiej drukarkę POINT na stronie point.novitus.pl
Zainteresowała Cię nasza drukarka? Złóż zapytanie ofertowe
${product.name}
Porównaj produkty
${errorMessage}

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.