Moja Oferta 0
Kasa samoobsługowa NETRIS

Sprawdź cenę u naszego partnera

Kasa samoobsługowa NETRIS

Sprawdź cenę

Dla Ciebie u partnera

Dodaj do oferty Porównaj
Opis
Wsparcie
Znajdź najbliższego sprzedawcę:
Kasa samoobsługowa, którą elastycznie dopasujesz do Twojego biznesu

Poznaj nasze rozwiązanie dla sklepów food oraz non-food, które dzięki modułowej konstrukcji i wielu wariantom montażu łatwo dostosujemy do Twoich potrzeb. Silnie rosnąca popularność kas samoobsługowych to znak, że korzyści z ich wykorzystania dostrzegają nie tylko właściciele sklepów, ale także konsumenci, dla których szybkość obsługi i wygoda transakcji stają się często podstawowym motywem wyboru ich ulubionego sklepu.

Kasy samoobsługowe, które początkowo pojawiały się głównie w sklepach wielkopowierzchniowych, dziś coraz częściej trafiają do mniejszych punktów handlowych, gdzie rośnie rola kompaktowej konstrukcji oraz możliwości elastycznej konfiguracji każdego punktu kasowego. Handel i warunki prowadzenia biznesu zmieniają się dziś na tyle szybko, że kluczową rolą przedsiębiorcy jest umiejętność szybkiego reagowania i adaptacji. Na takie potrzeby najlepiej odpowiada Novitus NETRIS, który może rosnąć z Twoim biznesem


Dlaczego NETRIS?

• 100% polska produkcja
• Solidna konstrukcja, markowe podzespoły
• Krótki czas oczekiwania na dostawę (około 30 dni od zamówienia)
• Budowa modułowa, wszechstronne zastosowanie
• Personalizacja i wybór kolorów obudowy
• Skuteczne i szybkie wdrożenie i wsparcie posprzedażowe
• Dojrzałe i stale rozwijane oprogramowanie


Zaprojektowany bliżej Ciebie

Novitus NETRIS to kolejny model kasy samoobsługowej zaprojektowany i produkowany w Polsce. Rodzina naszych urządzeń jest stale rozszerzana, aby tworzyć ekosystem rozwiązań dla każdego formatu detalicznego. Lokalizacja produkcji w naszym kraju to gwarancja najwyższej jakości i szybkie terminy realizacji. Komponenty elektroniczne, które stosujemy zostały zaprojektowane do ciągłej pracy w trybie 24h na dobę, nawet w najtrudniejszych warunkach. W przypadku awarii gwarantujemy błyskawiczny dostęp do części zamiennych i natychmiastową reakcję serwisową. Nasze doświadczenie i sprawdzone projekty zapewnią Ci pełny komfort użytkowania i oszczędność kosztów w całym okresie eksploatacji. NETRIS to idealna baza dla innowacyjnych, skalowalnych i zorientowanych na klienta systemów sprzedaży. Nasze wsparcie wdrożeniowe zapewni skrócony czas uruchomienia stanowisk samoobsługowych w Twoim sklepie, niezależnie od branży i jego wielkości. Oszczędzony czas, to więcej pieniędzy w Twojej kieszeni.

Elastyczna konstrukcja

• Umieść Twoją kasę w optymalnym miejscu, aby ergonomicznie zorganizować przestrzeń w sklepie.
• Miksuj dowolnie pomiędzy konstrukcją nablatową, wiszącą czy samodzielnie stojącą
• Dopasuj wariant do oferowanego asortymentu, dobierz zawansowaną zintegrowaną wagę oraz inne akcesoria
• Personalizuj paletę kolorystyczną i doceń elementy ze stali szlachetnej, łatwe do konserwacji i utrzymania we wzorowej czystości.
• Oferuj klientom szeroką paletę nowoczesnych płatności, dzięki zintegrowanemu terminalowi płatniczemu
• Wykorzystaj zaawansowane funkcje aplikacji sprzedażowej oraz systemu do zarządzania.


Systemowe rozwiązanie

Wyjątkowe cechy kasy NETRIS to nie tylko konstrukcja i podzespoły. Czym byłaby kasa samoobsługowa bez idealnej aplikacji obsługującej sprzedaż. Architektura oprogramowania kasy Novitus NETRIS jest doskonale sprawdzona na rynku retail, przemyślana i kompletna. Oferuje też szybką implementację nowych funkcji i ułatwioną integrację z zewnętrznymi systemami kasowymi. W ramach warunków maintenance, masz nieprzerwany dostęp do aktualizacji.

Korzystaj z modułu oprogramowania NETRIS Manager, i zarządzaj pracą kas z poziomu stanowiska stacjonarnego lub mobilnego. Moduł działa w architekturze chmury i mogą z niego korzystać różne grupy użytkowników (Asystent, Manager, Administrator). Kasa posiada tryb szybkiego dostępu do funkcji menedżerskich (storno, anulowanie paragonu, akceptacja wieku) po odczytaniu karty użytkownika z odpowiednimi uprawnieniami.

Integracja z wiodącymi dostawcami usług płatniczych, to możliwość dokonania płatności kartami płatniczymi, Blikiem. Nie zapomnieliśmy także o obsłudze zaawansowanych systemów lojalnościowych i kuponowych. Kasa obsłuży złożone promocje, min. sprzedaż opakowań wielosztukowych, bony rabatowe, zestawy, rabat za wybrany produkt

Zainteresował Cię nasz NETRIS?

Kontakt handlowy:

  • tel.: 18 444 0 745
  • e-mail: sco@novitus.pl
  • Paweł Kowalczuk
  • tel.: 880 787 667

Do pobrania

Zobacz wszystkie

Nie znalazłeś odpowiedzi?

Wyślij e-mail
${product.name}
Porównaj produkty
${errorMessage}

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.