Moja Oferta 0

Rozdajemy cenne nagrody za zakup kas i drukarek Novitus

  • 19 kwietnia 2023 godz. 14:55
Rozdajemy cenne nagrody za zakup kas i drukarek Novitus

W najbliższych tygodniach w Centralnym Repozytorium Kas zostanie zafiskalizowane milionowe urządzenie fiskalne online w Polsce, to historyczna chwila, a Ty dzięki marce NOVITUS możesz przy okazji zdobyć wartościowe nagrody w promocji MILIONOWA FISKALIZACJA ONLINE.

Jeśli planujesz zakup kas lub drukarek fiskalnych online, to idealny moment na taką decyzję. Do wygrania bony Sodexo o wartości 1.500zł, 1.000zł oraz 500zł. Uczestnikiem promocji może być każdy przedsiębiorca, który w ramach własnej działalności gospodarczej dokonuje sprzedaży lub świadczy usługi ewidencjonowane przy użyciu kas lub drukarek fiskalnych online marki NOVITUS, a do czasu zakończenia promocji dokona zgłoszenia na odpowiednim formularzu, zgodnie z Regulaminem promocji.


CO ZROBIĆ ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W PROMOCJI?

Kup dowolne urządzenie fiskalne online marki NOVITUS u Autoryzowanego Partnera. Dokonaj fiskalizacji urządzenia w czasie trwania promocji i zachowaj raport fiskalizacji. Korzystając z formularza na stronie https://milion.novitus.pl/ prześlij swoje zgłoszenie i załącz czytelną kopię raportu fiskalizacji twojego urządzenia. W terminie 14 dni od zarejestrowania w CRK milionowego urządzenia online, ogłosimy zwycięzców na tej stronie internetowej.Więcej informacji na stronie: https://milion.novitus.pl/
${product.name}
Porównaj produkty
${errorMessage}

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.