Moja Oferta 0
Sprawdzarka cen Newland NQuire 751

Sprawdź cenę u naszego partnera

Opis
Dane techniczne
Wsparcie

Sprawdzarka cen Newland NQuire 751

Sprawdź cenę

Dla Ciebie u partnera

Dodaj do oferty Porównaj
Opis
Dane techniczne
Wsparcie
Znajdź najbliższego sprzedawcę:

Android OS.
NQuire 750 Stingray wykorzystuje system operacyjny Android 7.1 OS. Ten niezawodny system operacyjny zapewnia bogate w funkcje środowisko dla stabilnych, wypróbowanych i przetestowanych aplikacji. Android 7.1 doskonale pasuje do aplikacji, które są zalecane dla mikrokiosków NQuire 750. Jest idealny do łączności PoE (Power over Ethernet) NQuire 750, szczególnie podczas pracy w pomieszczeniach

W zestawie bezpłatny MDM.
Model NQuire 750 Stingray jest wyposażony w opcję bezpłatnego oprogramowania MDM firmy Newland: Ndevor. W rezultacie Micro Kiosk doskonale nadaje się do koordynacji wielu jednostek. Z centralnej lokalizacji można zarządzać informacjami z udostępnionej bazy danych, organizować aplikacje i ustawienia w wielu pojedynczych urządzeniach, a także udzielić pomocy w rozwiązywaniu problemów.

Zamontuj w dowolnym miejscu.
Smukła i lekka konstrukcja urządzenia NQuire 750 Stingray pozwala na montaż na krawędzi dowolnej półki. Opcje montażu serii NQuire obejmują zakres od półek po ścianę i montaż wolnostojący. Jego klasyczna konfiguracja Vesa75 zapewnia również kompatybilność z istniejącymi standardami branżowymi i rozwiązaniami innych firm.

Szybkie skanowanie megapikselowe.
Najważniejszą funkcją mikrokiosków Newland jest możliwość przechwytywania danych z kodów kreskowych, dlatego urządzenie NQuire 750 jest wyposażone we własną technologię skanowania megapikselowego. Rozwiązanie to zapewnia wysokie standardy skanowania zarówno dużych, jak i małych kodów kreskowych 1D i 2D. Micro Kiosk oferuje ponadto optymalne ustawienia odczytu kodów kreskowych prezentowanych na ekranach smartfonów i tabletów. Skaner ustawiony pod kątem 20° jest dostosowany do sposobu prezentowania przez użytkownika kodów do skanowania.

Polecane również

Sprawdzarki cen / kioski informacyjne

Sprawdzarka cen LLT

Sprawdź cenę u partnera

Dodaj do oferty

Sprawdzarki cen / kioski informacyjne

Sprawdzarka cen LFT 2D

Sprawdź cenę u partnera

Dodaj do oferty

Dane techniczne

Sprawdzarki cen / kioski informacyjne

Nazwa

Sprawdzarka cen Newland NQuire 751

Producent

Newland

Typ czytnika

wielokierunkowy typu area imager 2D

Rozdzielczość

1200x800 IPS

Odczytywane kody

1D/2D

Pamięć

RAM 2GB / Flash 8GB

Procesor

1,5GHz 4-rdzeniowy, 64bit

Wyświetlacz

graficzny TFT 7'’

Zasilanie

12V DC, 2A

Pobór mocy

12W (maksymalnie)

Wymiary

195 mm (W) x 138,5 mm (S) x 25 mm (G)

Temperatura pracy

-10°C – 50°C

Wilgotność względna

20% - 65% (bez kondensacji)

Do pobrania

Zobacz wszystkie

Nie znalazłeś odpowiedzi?

Wyślij e-mail
${product.name}
Porównaj produkty
${errorMessage}

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.