Moja Oferta 0
Vega Taxi E (zakończono produkcję)

Sugerowana cena netto

1 450,00 zł

Opis
Akcesoria i powiązane produkty
Dane techniczne
Wsparcie

Vega Taxi E (zakończono produkcję)

1 450,00 zł

Sugerowana cena netto

Dodaj do oferty Porównaj
Opis
Akcesoria i powiązane produkty
Dane techniczne
Wsparcie
Znajdź najbliższego sprzedawcę:
Specjalizowana kasa fiskalna TAXI z kopią elektroniczną, przeznaczona do współpracy z taksometrem. Zaprojektowana od podstaw pod kątem specyfiki pracy taksówkarzy, zgodnie z ich sugestiami oraz przy zastosowaniu najnowszej technologii.

Jest to najmniejsza kasa fiskalna na rynku. Wymiary urządzenia mogą sugerować, że jest to bardziej kalkulator, podczas gdy w rzeczywistości to nowoczesne i w pełni funkcjonalne urządzenie fiskalne. Kasę Vega Taxi E można łatwo zamontować w dowolnym miejscu pojazdu, za pomocą specjalnego uchwytu, tak aby jej obsługa była wygodna, komfortowa oraz nie wpływała negatywnie na bezpieczeństwo jazdy.

Kasa Vega Taxi E nie jest na stałe zintegrowana z taksometrem. W każdej chwili w prosty sposób (wyciągnięcie kabla, brak plomby) można ją odłączyć od taksometru, zabrać np. do domu w celu opracowania raportów i analiz, chroniąc tym samym urządzenie fiskalne przed kradzieżą (w myśl przepisów kradzież urządzenia fiskalnego pociąga za sobą konieczność zwrotu kwoty odpisu a na zakup kolejnego urządzenia nie przysługuje odliczenie).

Vega Taxi E wyposażona jest w czytelny, ciekłokrystaliczny, podświetlany i monochromatyczny wyświetlacz operatora, który jednocześnie pełni funkcję wyświetlacza dla klienta. Klawiatura kasy jest bardzo prosta, wręcz intuicyjna. Jej klawisze rozmieszczone są w sposób zapewniający szybką i wygodną obsługę. Kasa Vega Taxi E umożliwia drukowanie wielu raportów: np. dobowy (fiskalny), okresowy pełny i skrócony, miesięczny pełny lub skrócony, stanu kasy, raport kasjera, raport rozliczeniowy oraz raport ustawień taksometru, co znacznie ułatwia prowadzenie wszelkich zestawień i rozliczeń.


Akcesoria i powiązane produkty

890,00 zł

Sugerowana cena netto

Dodaj do oferty

100,00 zł

Sugerowana cena netto

Dodaj do oferty

180,00 zł

Sugerowana cena netto

Dodaj do oferty

Polecane również

Kasy specjalizowane

Vega Taxi Online

1 550,00 zł

Sugerowana cena netto

Dodaj do oferty

Dane techniczne

Vega Taxi E jest profesjonalną kasą fiskalną z kopią elektroniczną przeznaczoną do stosowania w taksówkach.  Możliwość sprzedaży poza kursem z interfejsów Vega Taxi E lub TXe.  Kasa przeznaczona do współpracy z taksometrami: Novitus TXe, Novitus TX06, CBE Cezar, CBE Cezar 2.

Więcej o VEGA TAXI E na stronie https://vega.novitus.pl/

Kasy specjalizowane

Typ klawiatury

membranowa

Ilość klawiszy

8

RS232

1

USB

0

USB host

0

Lan

0

Interfejsy opcjonalne

nie

Szuflada

NIE

Zasilacz

10 - 20V

Akumulator

6V/800mA

Szerokość

91

Głebokość

192

Wysokość

53

Liczba numerów samochodów taxi

10

Nazwa

Vega TAXI E

Typ

Kasa specjalizowana

Przeznaczenie

0

Liczba stawek PTU

489

Liczba stawek VAT

7

Liczba kasjerów

15

Rabaty/narzuty

Tak

Temperatura pracy

-25

Szerokość papieru

57
${product.name}
Porównaj produkty
${errorMessage}

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.