Moja Oferta 0
Zebra ZC300

Sprawdź cenę u naszego partnera

Opis
Dane techniczne
Wsparcie

Zebra ZC300

Sprawdź cenę

Dla Ciebie u partnera

Dodaj do oferty Porównaj
Opis
Dane techniczne
Wsparcie
Znajdź najbliższego sprzedawcę:

Niezależnie od tego, jakiego typu karty drukuje Twoje przedsiębiorstwo – karty identyfikacyjne, członkowskie, kredytowe, debetowe, czy też karty dostępu do obiektów lub wstępu na imprezy – drukarka ZC300 pomoże Ci robić to lepiej, szybciej i łatwiej. Dzięki zgrabnie pomyślanej konstrukcji wyeliminowano praktycznie wszystkie problematyczne kwestie związane z drukiem kart. W efekcie obsługa jest tak prosta, jak naciśnięcie przycisku, niezależnie od tego, co trzeba wydrukować – jednostronną czy dwustronną kartę z paskiem magnetycznym lub zbliżeniową, w kolorze lub czarno-białą. A dzięki rewolucyjnej obudowie, która zmieści się wszędzie, zyskujesz możliwość bezpiecznego drukowania kart wszędzie tam, gdzie taka funkcja jest Ci potrzebna. Seria ZC300 – druk kart w prostej formie. Drukarka posiada: wysoce graficzny interfejs LED/LCD, łatwe wdrażanie na zasadzie plug-and-play, rewolucyjny nowy sterownik z graficznym interfejsem użytkownika, elastyczne funkcje projektowania kart i łatwe drukowanie, liczne opcje kodowania, rewolucyjną obudowę, która zmieści się wszędzie. ZC300 doskonale sprawdza się w wielu zastosowaniach, takich jak: ogólna kontrola dostępu (identyfikatory pracownicze), edukacja, handel detaliczny/ rekreacja, hotelarstwo i gastronomia.


Najważniejsze cechy drukarki:

  • rozdzielczość druku: 300 dpi,
  • pamięć Flash: 2 GB,
  • interfejs USB 2.0 i Ethernet 10/100,
  • kolorowy graficzny wyświetlacz LCD,
  • druk w technologii termosublimacyjnej i termotransferowej bezpośrednio na karcie


Polecane również

Drukarki kart plastikowych

Zebra ZC100

Sprawdź cenę u partnera

Dodaj do oferty

Drukarki kart plastikowych

Zebra ZXP Series 9

Sprawdź cenę u partnera

Dodaj do oferty

Dane techniczne

Drukarki kart plastikowych

Interfejsy

USB, Ethernet, 802.11ac z certyfikatem MFi (opcja)

Opcje

802.11ac z certyfikatem MFi, koder pasków magnetycznych, zestaw do integracji kodera kart zbliżeniowych innych producentów, mechanizm do odwracania kart do druku dwustronnego, zamykana na klucz obudowa

Do pobrania

Zobacz wszystkie

Nie znalazłeś odpowiedzi?

Wyślij e-mail
${product.name}
Porównaj produkty
${errorMessage}

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.