Moja Oferta 0

Kasa samoobsługowa Novitus SmartPos wyróżniona tytułem Złotej Innowacji Retail 2021!

  • 27 października 2021 godz. 10:48
Kasa samoobsługowa Novitus SmartPos wyróżniona tytułem Złotej Innowacji Retail 2021!

Rozstrzygnęły się już wyniki 3. Edycji konkursu „Złote Innowacje FMCG & Retail 2021”. Jest to wydarzenie, na którym nagradza się najbardziej innowacyjne produkty i koncepty, które pojawiły się na rynku w ciągu ostatniego roku. Oficjalne ogłoszenie wyników konkursu odbyło się 25 października 2021 r. podczas uroczystej gali w Teatrze Kamienica.

Wśród laureatów znalazła się kasa samoobsługowa Novitus SmartPos!


Do pierwszej części konkursu – FMCG – zgłoszonych zostało 238 innowacyjnych produktów. Laureaci zostali wyłonieni w internetowym badaniu konsumenckim, które zostało zrealizowane przez firmę BlueHorizONE. W każdej z 31 kategorii podzielonych na 5 grup: SMAK, SKŁAD, OPAKOWANIE, ODPOWIEDŹ NA POTRZEBY i CHWILE Z PRODUKTEM – pierwsze miejsce i tytuł Złotej Innowacji FMCG wraz z prestiżową statuetką zdobyły produkty z największą liczbą głosów. Zdobywcy drugiego miejsca otrzymali wyróżnienia i wyjątkowe Certyfikaty.


Do drugiej części konkursu – Retail – zgłoszone zostały 42 innowacyjne rozwiązania wspierające handel, koncepty, urządzenia, a także usługi związane z retailem. Jury konkursu wyłoniło 12 laureatów, w tym kasę samoobsługową Novitus SmartPos. Wszystkie nagrodzone rozwiązania otrzymały prestiżową statuetkę i tytuł Złotej Innowacji Retail.


Jesteśmy niezmiernie zadowoleni z tego wyróżnienia – potwierdza nasz wysiłek oraz starania, aby zgodnie z naszą misją, codziennie wspierać Twój biznes!


Więcej informacji o produkcie znajdziesz na stronach https://smartpos.novitus.pl/ oraz https://novitus.pl/kasa-samoobslugowa-smartpos#produkty 

${product.name}
Porównaj produkty
${errorMessage}

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.