Moja Oferta 0

Przedłużamy akcję "Kasa za terminale" do 30 września 2020 r.

  • 22 czerwca 2020 godz. 13:52
Przedłużamy akcję "Kasa za terminale" do 30 września 2020 r.

Prowadzisz sklep, punkt gastronomiczny lub usługowy, a może warsztat? Postaw na wygodę Twoich Klientów i system wygodnych płatności bezgotówkowych oparty o terminal PayTel i najlepsze w Polsce urządzenia fiskalne.

Każda firma biorąca udział w naszej Akcji może skorzystać aż trzykrotnie z Premii i otrzymać łącznie nawet 600zł, wtedy do promocji należy zgłosić 3 pary promocyjne. Zawierając z firmą PayTel umowę najmu terminali, możesz z nimi połączyć w promocyjną parę nie tylko nowo zakupione urządzenia fiskalne NOVITUS! Aby zwiększyć Twoje szanse na Premię, do pary z nowym terminalem możesz użyć także urządzeń fiskalnych już posiadanych, pod warunkiem, że zostały one nabyte po 1 lipca 2019r.


Do promocyjnej pary możesz wykorzystać wyłącznie terminale lub PIN-pady PayTel, nabyte w ramach Programu Polska Bezgotówkowa i zainstalowane po dniu ogłoszenia promocji, wskazanym w Regulaminie. Potem czeka Cię już tylko wypełnienie prostego formularza i możesz czekać na Twoją Premię. Warunkiem wypłaty jest pozytywna weryfikacja danych z formularza przez organizatora Promocji. Czas trwania promocji został przedłużony do 30 września 2020r. Nie przegap szansy na darmową kasę dla Twojej firmy.


CO ZYSKASZ DZIĘKI NASZEJ AKCJI?

200, 400 lub 600 zł – wartościowa Premia dla Ciebie za korzystanie z terminali PayTel


Minimum formalności – szybki przelew Premii na Twoje konto firmowe


Szybkie uruchomienie w Twojej firmie płatności bezgotówkowych PayTel za 0zł


Możliwość objęcia promocją nie tylko nowo zakupionych urządzeń fiskalnych, a także nabytych po 1 lipca 2019r.

Więcej na temat naszej Akcji dowiesz się ze strony kasazaterminale.pl, na której również znajduje się formularz zgłoszeniowy.
${product.name}
Porównaj produkty
${errorMessage}

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.