Moja Oferta 0

Kasa Novitus LINK wyróżniona nagrodą w konkursie Dobry Wzór 2020!

  • 30 października 2020 godz. 14:07
Kasa Novitus LINK wyróżniona nagrodą w konkursie Dobry Wzór 2020!

Z dumą informujemy, że kasa Novitus LINK została wyróżniona nagrodą w kategorii konkursowej "Praca" gali Dobry Wzór 2020.

Jesteśmy bardzo zadowoleni, że nasz wspólny wysiłek został doceniony przez profesjonalne jury konkursu poświęconego wzornictwu przemysłowemu i designowi. Również budujące są dla nas opinie użytkowników końcowych, dzięki którym wiemy, że nasza kasa doskonale sprawdza się na rynku i jest bardzo lubiana przez użytkowników.Dobry Wzór to najstarszy i najbardziej wiarygodny polski konkurs wzorniczy. To 27-letnia tradycja i wiarygodność. Za Dobrym Wzorem nie stoi żaden sponsor, konkurs zarabia sam na siebie. Konkursowe produkty i usługi wskazywane są przez badaczy i ekspertów Instytutu Wzornictwa Przemysłowego na podstawie stałego monitoringu rynku. Konkurs jest równocześnie jedynym w Polsce niezależnym audytem wzorniczym: typowanie produktów odbywa się na podstawie wiedzy ekspertów i badaczy IWP, ich znajomości projektowania, rynku i trendów.

${product.name}
Porównaj produkty
${errorMessage}

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.