Moja Oferta 0

Ministerstwo Finansów potwierdza - do końca 2020 r. wybrane branże z obowiązkiem kas Online

  • 3 grudnia 2020 godz. 08:45
Ministerstwo Finansów potwierdza - do końca 2020 r. wybrane branże z obowiązkiem kas Online

W dniu 02.12.2020 r. Ministerstwo Finansów potwierdziło obowiązek wymiany kas rejestrujących na kasy Online do końca 2021 r. dla wybranych branż. Oznacza to, że fiskalizacja online wybranych branż odbędzie sie w terminie i rząd nie przewiduje kolejnych przesunięć.

Od dnia 1 stycznia 2021 r. obowiązkiem posiadania kas fiskalnych Online będą zobligowani przedsiębiorcy z branż: gastronomicznych, usług w zakresie krótkotrwałego zakwaterowania oraz sprzedaży węgla.


Jednocześnie MF informuje, że przedsiębiorcy zobligowani do wymiany urządzeń fiskalnych mogą liczyć na ulgę na zakup urządzenia fiskalnego Online.


Novitus zaprasza do zapoznania się z naszą kompleksową ofertą, w której każdy z przedsiębiorców z ww. branż znajdzie dla siebie odpowiednie rozwiązania.


Więcej szczegółowych informacji znajdziecie Państwo na stronie MF.
${product.name}
Porównaj produkty
${errorMessage}

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.