Moja Oferta 0
NoviCloud

Sprawdź cenę u naszego partnera

Opis
Akcesoria i powiązane produkty
Wsparcie

NoviCloud

Sprawdź cenę

Dla Ciebie u partnera

Dodaj do oferty Porównaj
Opis
Akcesoria i powiązane produkty
Wsparcie
Znajdź najbliższego sprzedawcę:

NoviCloud - system zarządzania sprzedażą on-line.


NoviCloud to technologicznie zaawansowana usługa chmurowa stworzona dla kas NOVITUS. Już dzisiaj monitoruj i zarządzaj swoim biznesem z każdego miejsca na ziemi. Dzięki NoviCloud masz dostęp do wszystkiego co się dzieje na Twoich kasach fiskalnych za pomocą tylko przeglądarki internetowej. NoviCloud z zaawansowanymi kasami Novitus Next oraz Novitus One stanowi jedyny i najlepszy tego typu system sprzedaży w Polsce.

Archiwizacja i raporty za darmo, pełna funkcjonalność za grosze


Wraz z zakupem kasy Novitus Next /lub Novitus One/ otrzymujesz bezterminowy i bezpłatny dostęp do usługi archiwizacji oraz wgląd w raporty dobowe. Zarejestruj swój profil i natychmiast miej wgląd we wszystkie raporty dobowe wystawiane na kasie oraz archiwizuj wszystkie dane swoich kas fiskalnych dla ich bezpieczeństwa. Next /lub One/ z NoviCloud współpracuje w pełni automatycznie. Proste i genialne.

Chmura NoviCloud to pełna funkcjonalność systemu dla wsparcia i zarządzania biznesem. Najnowocześniejsza technologicznie aplikacja webowa daje możliwości spotykane dotychczas w dużych, instalowanych systemach sprzedażowych. Ewidencja towarów i kontrahentów, zarządzanie cenami, rozbudowane raportowanie sprzedaży i przekrojowe analizy, monitorowanie i rozliczanie sklepów i sprzedawców, w skrócie biznes pod kontrolą wszędzie tam, gdzie akurat jesteś.

Bezpieczeństwo


Bezpieczeństwo rozumiemy bardzo dobrze i przywiązujemy do niego szczególną wagę. Kiedy zagubi, zniszczy lub uszkodzi się Twój komputer, tracisz wszystkie swoje biznesowe dane. Z NoviCloud utrata danych nie jest możliwa.

Kiedy ktoś niepowołany dostanie się do Twoich danych, skopiuje je i wykorzysta, tracisz poczucie bezpieczeństwa a myśl o tym nie jest komfortowa. Z NoviCloud, nieautoryzowany dostęp do danych nie jest możliwy.

Zapis on-line na najnowocześniejszych serwerach, certyfikaty SSL, tunelowana transmisja, to tylko niektóre zabezpieczenia. Prawdopodobnie Twój komputer nigdy nie był i nie będzie tak bezpieczny jak serwery NoviCloud.

Ekonomia


Specjalny komputer, instalacja, konfiguracja, serwis, aktualizacje, to wszystko trwa dużo czasu i dużo kosztuje a teraz nie będzie już potrzebne. Nie potrzebujesz specjalnego komputera, serwera, nie jesteś też przywiązany do konkretnego biurka. Nie musisz zatrudniać specjalistów aby zainstalowali Ci oprogramowanie na komputerze i je skonfigurowali.

NoviCloud jest gotowy i dostępny zawsze w najnowszej wersji, zawsze tam gdzie Ty. Wystarczy połączyć dowolny komputer lub tablet z internetem i zalogować się do systemu NoviCloud.

Zainteresował Cię nasz system NoviCloud? Więcej: https://novicloud.pl/

Akcesoria i powiązane produkty

Kasy fiskalne

ONE ONLINE

1 790,00 zł

Sugerowana cena netto

Dodaj do oferty

Kasy fiskalne

NEXT ONLINE

2 390,00 zł

Sugerowana cena netto

Dodaj do oferty

Polecane również

Oprogramowanie i rozwiązania

Oprogramowanie dla sieci drukarek BROKER

Sprawdź cenę u partnera

Dodaj do oferty

Sprawdź cenę u partnera

Dodaj do oferty

Oprogramowanie i rozwiązania

Aplikacja sprzedażowa Novitus BILL

Sprawdź cenę u partnera

Dodaj do oferty

Nie znalazłeś odpowiedzi?

Wyślij e-mail
${product.name}
Porównaj produkty
${errorMessage}

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.