Moja Oferta 0

Novitus ONE wspiera Park Rozrywki Energylandia w najbardziej wymagających sytuacjach

  • 15 września 2021 godz. 13:52
Novitus ONE wspiera Park Rozrywki Energylandia w najbardziej wymagających sytuacjach

Novitus wraz z firmą GoPOS na potrzeby największego parku rozrywki w Polsce przygotował nowoczesne rozwiązania.

Największy park rozrywki w Polsce, czyli Energylandia cieszy się wielką popularnością wśród Polaków, co sprawiało, że czasem zakup biletów w stacjonarnych punktach kasowych wiązał się z koniecznością oczekiwania w długiej kolejce. Dzięki wdrożeniu przez firmę GoPOS mobilnych punktów kasowych opartych o kasy Novitus ONE, udało się wyeliminować kolejki do kas biletowych, a także zapewnić gościom parku większy komfort i bezpieczeństwo transakcji. Mniej kolejek to przecież większy dystans społeczny.


Pracę kas biletowych wspiera teraz 20 mobilnych sprzedawców, których zadaniem jest szybka obsługa gości poza tradycyjnymi punktami sprzedaży. Sprzedawcy zostali wyposażeni w mobilne kasy fiskalne Novitus ONE Online z ekranem dotykowym, oparte na oprogramowaniu Android. Otwarta architektura urządzenia sprawiła, że możliwa była bezproblemowa integracja z indywidualnym systemem sprzedażowym firmy GoPOS, co nie byłoby możliwe w przypadku zwykłej kasy fiskalnej. Dzięki sprawdzonemu operatorowi płatności elektronicznych stworzono w pełni mobilne stanowisko POS z obsługą kart płatniczych, BLIK’a czy płatności mobilnych NFC. Kasy ONE to nie tylko wygoda i mobilność, ale także praca w trybie offline i możliwość wydruku nawet 1000 paragonów na jednym ładowaniu akumulatora.


Zachęcamy do zapoznania się z poniższym materiałem wideo, a jeśli chcesz dowiedzieć się więcej odwiedź adres: 

Case Study Energylandia — mobilni sprzedawcy
${product.name}
Porównaj produkty
${errorMessage}

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.