Moja Oferta 0

Poznaj naszą aplikację do sprzedaży - Novitus BILL

  • 14 maja 2021 godz. 12:13
Poznaj naszą aplikację do sprzedaży - Novitus BILL

Novitus BILL wraz z nowoczesną kasą ONE to najlepszy sposób na wygodną sprzedaż.

Czym jest Novitus BILL?


Jest to nasza autorska aplikacja sprzedażowa dostępna w kasach Novitus ONE z systemem Android. Dzięki niej użytkownik może mobilnie dokonywać sprzedaży swoich towarów lub usług zawsze tam gdzie tego potrzebuje. 


Gdzie najlepiej wykorzystasz atuty aplikacji BILL? Aplikacja idealnie sprawdzi się w gabinetach lekarskich, u prawników oraz w salonach fryzjerskich.


Dzięki Novitus BILL użytkownik m.in: 

  • łatwo doda nowe towary do bazy,

  • zaprogramuje dowolne rabatowanie kwotowe lub procentowe, 

  • doda towary lub usługi do panelu szybkiej sprzedaży, 

  • zmieni kolejność oraz kolory przycisków na ekranie dotykowym, 

  • szybko zweryfikuje sprzedaż, paragony oraz dane fiskalne.


Dzięki aplikacji proces sprzedaży towarów lub usług na kasie fiskalnej zostaje uproszczony. A w razie potrzeby dodatkowych zaawansowanych funkcji sprzedaży, użytkownik zawsze może korzystać z aplikacji sprzedażowej ONE. Obie są zainstalowane na kasie.


Aplikacja Novitus BILL współpracuje z kasą ONE. Jest to jedna z wielu aplikacji, które oferuje kasa. ONE dostarcza m.in. przeglądarkę internetową, aplikację do obsługi poczty e-mail, kalendarz, kalkulator oraz wiele innych funkcjonalności. Jest to urządzenie z serii Novitus Online POWER, które łączy się i przesyła dane do Centralnego Repozytorium Kas.


Więcej o aplikacji Novitus BILL dowiesz się na naszej stronie: https://bill.novitus.pl/

${product.name}
Porównaj produkty
${errorMessage}

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.