Moja Oferta 0

Poznaj nowość w ofercie Novitus - POS z oprogramowaniem Android!

  • 30 stycznia 2024 godz. 12:41
Poznaj nowość w ofercie Novitus - POS z oprogramowaniem Android!

Nowe urządzenie POS wraz z oprogramowaniem Android 11 jest już dostępne w naszej ofercie

Poznaj nasz nowy terminal dotykowy POS 15.6". Jest to rozwiązanie idealne dla przedsiębiorców ceniących sobie wszechstronne, a zarazem budżetowe rozwiązania. Urządzenie zostało zaprojektowane z myślą o wygodzie, ergonomii.


Jednym z głównych atutów urządzeń POS z systemem Android jest elastyczność tego systemu operacyjnego. Android, będący otwartym źródłem, umożliwia dostosowanie oprogramowania do indywidualnych potrzeb biznesowych. To oznacza, że przedsiębiorcy mogą łatwo dostosować swoje urządzenia POS do specyfiki swojej działalności, dodając niestandardowe aplikacje lub integracje. Dodaliśmy także odpowiednie komponenty (mocny procesor i rozbudowana pamięć RAM), tak abyś cieszył szybką i wydajną pracą urządzenia. System Android jest także stale rozwijany, co oznacza, że użytkownicy urządzeń POS zawsze mają dostęp do najnowszych aktualizacji i funkcji. To nie tylko poprawia wydajność, ale także zwiększa poziom bezpieczeństwa, co jest kluczowe w obszarze obsługi płatności.


Nasze urządzenie posiada duży, panoramiczny ekran zapewnia wyjątkową wygodę obsługi klienta. Dodatkowym atutem jest opcjonalny 10” ekran dla klienta.

Poznaj Terminal POS z Androidem 11 i podnieś swoje biznesowe możliwości na wyższy poziom!
${product.name}
Porównaj produkty
${errorMessage}

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.