Moja Oferta 0

Przedłużenie gwarancji

W przypadku urządzeń fiskalnych oferujemy Państwu możliwość wykupienia przedłużonej gwarancji obejmującej całość urządzenia.


W zależności od potrzeb oferujemy dwa różne warianty pakietów dodatkowej obsługi gwarancyjnej:


a. Srebrny – 1 rok pełnej dodatkowej gwarancji na zasadach określonych w Karcie Gwarancyjnej.

b. Złoty – 2 lata pełnej dodatkowej gwarancji na zasadach określonych w Karcie Gwarancyjnej.


Okres przedłużonej gwarancji liczy się od dnia zakończenia okresu gwarancji podstawowej, pod warunkiem uiszczenia opłaty za przedłużoną gwarancję.


Przedłużoną gwarancję można wykupić w Serwisie Kas (Autoryzowany Partner Serwisowy COMP) w momencie zakupu urządzenia lub w okresie 12 miesięcy od daty instalacji urządzenia, czyli do końca podstawowego okresu gwarancji.


Przedłużoną gwarancją nie są objęte akumulatory zasilające. Potwierdzeniem przedłużenia okresu gwarancji będzie rejestracja w systemie komputerowym COMP danego urządzenia, wystawienie faktury i zapłata za przedłużoną gwarancję. Użytkownik końcowy może realizować uprawnienia z tytułu przedłużonej gwarancji wyłącznie w Serwisie Kas wskazanym przez COMP.


Wysokość opłat ryczałtowych dla Użytkowników końcowych za przedłużenie gwarancji, odpowiednio dla pakietów srebrny i złoty, przedstawia się następująco:Produkt

pakiet srebrny

dodatkowy 1 rok gwarancji

ryczałtowa cena netto [zł]

pakiet złoty

dodatkowe 2 lata gwarancji

ryczałtowa cena netto [zł]

Linia kas NANO

100

180

Linia kas MAŁA

100

180

Linia kas VEGA Taxi

100

180

Linia kas SENTO

150

260

Linia kas SOLEO

150

260

Kasotaksometr TAXI E

180

320

Linia kas ONE

180

320

Linia kas NEXT

180

320

Linia drukarek BONO

180

320

Linia drukarek DEON

180

320

Linia drukarek DELIO

180

320

Linia drukarek HD

180

320

${product.name}
Porównaj produkty
${errorMessage}

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.