Moja Oferta 0

Urządzenia fiskalne ONLINE dla warsztatów samochodowych

  • 7 listopada 2019 godz. 09:56
Urządzenia fiskalne ONLINE dla warsztatów samochodowych

Jesteś mechanikiem i prowadzisz swój własny warsztat? Z pewnością zastanawiałeś się już jakie urządzenie fiskalne nowej generacji online będzie idealne dla Twojego biznesu. Przypomnijmy, że przedsiębiorcy prowadzący działalność w charakterze mechaniki pojazdowej, usług wulkanizacyjnych oraz sprzedaży paliw zostali jako pierwsi zobligowani do wymiany swoich urządzeń fiskalnych na urządzenia, które w sposób ciągły i zautomatyzowany będą wysyłać dane do Centralnego Repozytorium Kas. Wątpliwości rozwiać może pełna oferta handlowa Novitus. Posiadamy w sprzedaży urządzenia dopasowane do każdej wielkości biznesu. Aż 5 różnorodnych kas oraz 3 drukarki fiskalne.

Początkowo obowiązkowa wymiana urządzeń fiskalnych na zgodne ze standardem online miała objąć wszystkie branże jednocześnie, jednak wycofano się z tego pomysłu i proces wprowadzania urządzeń nowych generacji będzie odbywać się stopniowo. Jako pierwsi swoje urządzenia będą musieli wymienić m.in. mechanicy samochodowi.


W warsztacie samochodowym ważne są przede wszystkim ergonomia i funkcjonalność. Warto wspomnieć, że kasy Novitus ONE oraz NEXT jako jedyne na rynku posiadają możliwość wystawiania faktur VAT. Funkcjonalność do warsztatu: wystawianie faktur VAT (NIP z połączeniem z GUS), szybkie raportowanie i wiele innych funkcji, których nie ma w innych kasach, a wszystko podane w bardzo prosty sposób.


Sprawdź, gdzie możesz kupić urządzenie fiskalne do prowadzenia sprzedaży usług. Znajdź najbliższego partnera handlowego firmy Novitus pod adresem: https://www.novitus.pl/pl/mapa.html


Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i urządzeniami oraz składania zamówień poprzez krótki formularz na stronie www: https://www.kasawwarsztacie.pl/


Dodatkowo wszystkie zamówienia składane poprzez ten formularz zostaną objęte 3 letnim okresem gwarancyjnym! Tam też dowiesz się więcej o szczegółach technicznych wszystkich naszych urządzeń oraz znajdziesz informacje nt. tematyki urządzeń fiskalnych online oraz najczęściej pojawiające się pytania odnośnie tej kategorii produktów.

${product.name}
Porównaj produkty
${errorMessage}

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.