Moja Oferta 0

Urządzenia ONLINE - czym różnią się od urządzeń z pamięcią elektroniczną?

  • 13 sierpnia 2020 godz. 12:04
Urządzenia ONLINE - czym różnią się od
urządzeń z pamięcią elektroniczną?

Urządzenia ONLINE - czym różnią się od urządzeń z pamięcią elektroniczną?

1. W urządzeniach ONLINE dane wydruków nie zapisują się na zewnętrznym nośniku danych. Urządzenia te mają wewnętrzną "pamięć chronioną". Dane w tej pamięci są gromadzone i przechowywane są przez cały okres pracy kasy oraz regularnie wysyłane bezpośrednio do CRK. Pamięć tą można odczytać za pomocą programu komputerowego lub wydrukować na drukarce urządzenia fiskalnego.


2. Urządzenia ONLINE będą mogły aktualizować się automatycznie poprzez pobranie z serwerów producenta aktualizacji nowego, zahomologowanego oprogramowania.


3. Urządzenie ONLINE ma numer ewidencyjny nadany automatycznie podczas fiskalizacji przez CRK.


4. Każda kasa ONLINE może współpracować z terminalem płatniczym, przekazując do terminala kwotę do zapłaty. Jest to możliwe dzięki jednakowemu protokołowi komunikacyjnemu dla wszystkich kas online.

${product.name}
Porównaj produkty
${errorMessage}

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.