Moja Oferta 0
Vega Taxi E

Sugerowana cena netto

1 450,00 zł

Opis
Akcesoria i powiązane produkty
Dane techniczne
Wsparcie

Vega Taxi E

1 450,00 zł

Sugerowana cena netto

Dodaj do oferty Porównaj
Opis
Akcesoria i powiązane produkty
Dane techniczne
Wsparcie
Znajdź najbliższego sprzedawcę:
Specjalizowana kasa fiskalna TAXI z kopią elektroniczną, przeznaczona do współpracy z taksometrem. Zaprojektowana od podstaw pod kątem specyfiki pracy taksówkarzy, zgodnie z ich sugestiami oraz przy zastosowaniu najnowszej technologii.

Jest to najmniejsza kasa fiskalna na rynku. Wymiary urządzenia mogą sugerować, że jest to bardziej kalkulator, podczas gdy w rzeczywistości to nowoczesne i w pełni funkcjonalne urządzenie fiskalne. Kasę Vega Taxi E można łatwo zamontować w dowolnym miejscu pojazdu, za pomocą specjalnego uchwytu, tak aby jej obsługa była wygodna, komfortowa oraz nie wpływała negatywnie na bezpieczeństwo jazdy.

Kasa Vega Taxi E nie jest na stałe zintegrowana z taksometrem. W każdej chwili w prosty sposób (wyciągnięcie kabla, brak plomby) można ją odłączyć od taksometru, zabrać np. do domu w celu opracowania raportów i analiz, chroniąc tym samym urządzenie fiskalne przed kradzieżą (w myśl przepisów kradzież urządzenia fiskalnego pociąga za sobą konieczność zwrotu kwoty odpisu a na zakup kolejnego urządzenia nie przysługuje odliczenie).

Vega Taxi E wyposażona jest w czytelny, ciekłokrystaliczny, podświetlany i monochromatyczny wyświetlacz operatora, który jednocześnie pełni funkcję wyświetlacza dla klienta. Klawiatura kasy jest bardzo prosta, wręcz intuicyjna. Jej klawisze rozmieszczone są w sposób zapewniający szybką i wygodną obsługę. Kasa Vega Taxi E umożliwia drukowanie wielu raportów: np. dobowy (fiskalny), okresowy pełny i skrócony, miesięczny pełny lub skrócony, stanu kasy, raport kasjera, raport rozliczeniowy oraz raport ustawień taksometru, co znacznie ułatwia prowadzenie wszelkich zestawień i rozliczeń.


Akcesoria i powiązane produkty

890,00 zł

Sugerowana cena netto

Dodaj do oferty

100,00 zł

Sugerowana cena netto

Dodaj do oferty

180,00 zł

Sugerowana cena netto

Dodaj do oferty

Dane techniczne

Vega Taxi E jest profesjonalną kasą fiskalną z kopią elektroniczną przeznaczoną do stosowania w taksówkach.  Możliwość sprzedaży poza kursem z interfejsów Vega Taxi E lub TXe.  Kasa przeznaczona do współpracy z taksometrami: Novitus TXe, Novitus TX06, CBE Cezar, CBE Cezar 2.

Więcej o VEGA TAXI E na stronie https://vega.novitus.pl/

Kasy specjalizowane

Ilość znaków w wierszu

42

Akumulator

6V/800mA

Długość rolki papieru

20

Typ klawiatury

membranowa

Ilość klawiszy

8

RS232

1

USB

0

USB host

0

Lan

0

Interfejsy opcjonalne

nie

Szuflada

NIE

Zasilacz

10 - 20V

Szerokość papieru

57

Głebokość

192

Szerokość

91

Wysokość

53

Liczba numerów samochodów taxi

10

Nazwa

Vega TAXI E

Typ

Kasa specjalizowana

Przeznaczenie

0

Liczba stawek PTU

489

Liczba stawek VAT

7

Liczba kasjerów

15

Rabaty/narzuty

Tak

Temperatura pracy

-25

Szerokość papieru

57
${product.name}
Porównaj produkty
${errorMessage}

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.