Moja Oferta 0

Wieczysta gwarancja na drukarki fiskalne Novitus! Skorzystaj do 30.12.2022r.!

  • 13 października 2022 godz. 12:21
Wieczysta gwarancja na drukarki fiskalne Novitus! Skorzystaj do 30.12.2022r.!

Kupujesz drukarkę fiskalną online? Wybierz markę Novitus i korzystaj z wyjątkowej okazji na wieczystą gwarancję zupełnie za darmo.

Wystarczy, że kupisz i zafiskalizujesz nowe urządzenie do 30 grudnia 2022r. oraz obowiązkowo je zarejestrujesz na naszej stronie internetowej w specjalnym formularzu. Jeśli chcesz spać spokojnie używając w codziennej pracy drukarek fiskalnych już po okresie standardowej gwarancji, zapraszamy na stronę https://wieczysta.novitus.pl


Co obejmuje Wieczysta gwarancja?

• Koszty naprawy wykonywane w punktach serwisowych producenta, czyli COMP SA.

• Wymiana uszkodzonych części (nie obejmuje akumulatora oraz baterii).

• Dojazdy, programowanie i wszelkie inne usługi świadczone przez Autoryzowanych Partnerów Novitus będą płatne wg stosowanych przez nich stawek.


Kto może skorzystać z Wieczystej gwarancji?

• Wszyscy Podatnicy, którzy zakupią u Autoryzowanego Partnera Novitus oraz zafiskalizują drukarkę fiskalną Novitus w okresie od 1 września do 30 grudnia 2022r. oraz spełnią pozostałe warunki uzyskania Wieczystej gwarancji.


Warunki uzyskania Wieczystej gwarancji dla Podatnika:

• Zakup i zafiskalizowanie drukarki fiskalnej online od 01.09 do 30.12 2022r.

• Instalacja i regularne obowiązkowe przeglądy dokonywane przez Autoryzowanego Partnera Novitus, potwierdzone wpisami w książce serwisowej drukarki.

• Rejestracja Podatnika na stronie internetowej wieczysta.novitus.pl najpóźniej do 15 stycznia 2023r. i pobranie certyfikatu Wieczystej gwarancji.

• Przechowywanie certyfikatu razem z książką serwisową w całym okresie trwania rozszerzonej gwarancji i okazanie go przy wnioskowaniu o Świadczenie Wieczystej gwarancji.

• Wieczysta gwarancja obowiązuje wyłącznie do momentu przepełnienia modułu fiskalnego urządzenia lub rok po ustaniu produkcji danego modelu drukarki, w zależności które z tych zdarzeń nastąpi pierwsze.


Więcej na stronie https://wieczysta.novitus.pl 

${product.name}
Porównaj produkty
${errorMessage}

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.