Moja Oferta 0

Zapraszamy na Międzynarodowych Targach Transportu, Spedycji i Logistyki w Ptak Warsaw Expo!

  • 26 marca 2024 godz. 15:38
Zapraszamy na Międzynarodowych Targach Transportu, Spedycji i Logistyki w Ptak Warsaw Expo!

Serdecznie zapraszamy na targi Międzynarodowych Targach Transportu, Spedycji i Logistyki w Ptak Warsaw Expo, które odbędą się w dniach 9-11 kwietnia 2024

Warsaw MTTSL Expo to branżowe specjalistyczne wydarzenie odbywające się w Ptak Warsaw Expo, Największym Centrum Targowo – Kongresowym w Europie Środkowej. Mające na celu skupienie wszystkich gałęzi branży Transportu, Spedycji i Logistyki i stworzenie dogodnych warunków do profesjonalnych kontaktów biznesowych.


Marka Novitus wraz z naszymi Partnerami Handlowymi również będzie obecna na tym wydarzeniu. Na naszym stoisku poznasz wszechstronną ofertę z dedykowanymi branży rozwiązaniami - od terminali mobilnych po specjalistyczne uchwyty dla urządzeń oraz oprogramowanie do zarządzania magazynem i produkcją.


Warsaw MTTSL Expo to doskonała okazja byś mógł porównać i dokładnie przeanalizować wszystkie dostępne na polskim rynku oferty dedykowane branży. Wydarzenie to stanowi również doskonałą okazję do uczestnictwa w konferencjach, warsztatach oraz kongresach branży Transportu, Spedycji i Logistyki rozwijających znajomość rynku oraz pokazujących działanie najnowszych technologii. 


Zarejestruj się i otrzymaj zaproszenie na targi
${product.name}
Porównaj produkty
${errorMessage}

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.