Moja Oferta 0
Vega Taxi Online

Sugerowana cena netto

1 550,00 zł

Opis
Akcesoria i powiązane produkty
Dane techniczne
Wsparcie

Vega Taxi Online

1 550,00 zł

Sugerowana cena netto

Dodaj do oferty Porównaj
Opis
Akcesoria i powiązane produkty
Dane techniczne
Wsparcie
Znajdź najbliższego sprzedawcę:

Poznaj nową wersję legendarnej kasy VEGA Taxi w wersji ONLINE. Zachowuje w sobie to co najlepsze z poprzedniego modelu, czyli wyjątkową ergonomię i intuicyjną obsługę, jednocześnie spełniając wymogi techniczne współpracy z Centralnym Repozytorium Kas. Do tego wyjątkowe możliwości obsługi płatności elektronicznych bezpośrednio w kasie! Z Internetem połączysz kasę przez wbudowane WiFi oraz opcjonalnie przez moduł Bluetooth lub modem GSM. Warto pamiętać, że przy zakupie kasy VEGA Taxi online przez nowych podatników, dopiero rozpoczynających działalność, przysługuje im ustawowe odliczenie w kwocie 700zł.

 

Kasa obsługuje wiele form płatności elektronicznych, które będziesz mógł zaoferować Twoim pasażerom. Jeśli zdecydujesz się tylko na kasę fiskalną będziesz mógł przyjmować  płatności elektroniczne w formie BLIK bezpośrednio na kasie fiskalnej. Jeżeli  rozszerzysz zestaw o rekomendowany terminal płatniczy (model Ingenico Move 2500, pinpad Lane3000, Link2500, IWL250), przyjmiesz płatność kartami płatniczymi. Wybór należy do Ciebie .

(Korzystanie z płatności elektronicznych wymaga zawarcia umowy z odpowiednim operatorem takich płatności).

 

VEGA Taxi online nie jest na stałe zintegrowana z taksometrem. Dzięki prostej możliwości podłączania i odłączania kasy (wyciągnięcie kabla, brak plomby), możesz mieć ją zawsze przy sobie, nawet jeśli wysiadasz z auta tylko na chwilę. Pozwala to chronić Twoją kasę przed kradzieżą i koniecznością ewentualnego zwrotu kwoty odpisu otrzymanego na jej zakup. Możesz zabrać swoje urządzenie do biura także w celu opracowania raportów i analiz.

 

Cena sprzedaży będzie opublikowana w dniu premiery urządzenia.

 

Akcesoria i powiązane produkty

890,00 zł

Sugerowana cena netto

Dodaj do oferty

100,00 zł

Sugerowana cena netto

Dodaj do oferty

180,00 zł

Sugerowana cena netto

Dodaj do oferty

Polecane również

1 450,00 zł

Sugerowana cena netto

Dodaj do oferty

Dane techniczne

Najmniejsza na rynku

Jest to najmniejsza i najlżejsza (tylko 460 g) kasa fiskalna na rynku. Mimo niewielkich rozmiarów, w rzeczywistości otrzymujesz nowoczesne i w pełni funkcjonalne urządzenie fiskalne. Kasę VEGA Taxi online można łatwo zamontować w dowolnym miejscu pojazdu, za pomocą specjalnego uchwytu, tak aby jej obsługa była wygodna, komfortowa oraz nie wpływała negatywnie na bezpieczeństwo jazdy.

 

Wyjątkowy ekran i intuicyjna obsługa

VEGA Taxi online wyposażona jest w czytelny, ciekłokrystaliczny, podświetlany i alfanumeryczny wyświetlacz operatora, który jednocześnie pełni funkcję wyświetlacza dla klienta. Wyświetlacz ten jest odporny na skrajne temperatury pracy urządzenia. Jest jasny, jednak nieoślepiający kierowcy. Klawiatura kasy gwarantuje intuicyjną i prostą obsługę.  Jej podświetlane klawisze rozmieszczone są w sposób zapewniający szybką i wygodną pracę, zarówno w dzień jak i w nocy.

 

Rozliczenia i raporty dostępne jak nigdy

Kasa VEGA Taxi online umożliwia drukowanie wielu raportów, np. dobowy (fiskalny), okresowy pełny i skrócony, miesięczny pełny lub skrócony, raport stanu kasy, raport kasjera, raport rozliczeniowy oraz raport ustawień taksometru, co pozwala na prowadzenie wszelkich zestawień i rozliczeń. Komunikacja kasy z komputerem znacznie ułatwia jej programowanie oraz wymianę danych.

 

Nowe możliwości drukowania paragonów

Kasę łączy się z odpowiednim taksometrem, współpracującym z kasą VEGA Taxi online. Dane z taksometru przesyłane są do kasy, umożliwiając wystawienie paragonu do kursu taksówki. Po rozpoczęciu kursu istnieje możliwość wybrania dodatkowych opcji dotyczących rozliczeń kursu, np. udzielenie rabatu za usługę, wybrania opcji „cena umowna”. Opcja anulowania rozpoczętego paragonu może być wykorzystana w przypadku rezygnacji klienta z kursu. Po zakończeniu kursu kasa VEGA Taxi online drukuje automatycznie paragon, na którym widnieją czasy rozpoczęcia i zakończenia kursu, przejechana odległość, numer boczny taksówki, ew. rabat, kwota opłaty za kurs z rozbiciem na poszczególne taryfy oraz ilością jednostek taryfowych. Możliwe jest również zarejestrowanie dopłaty za usługi dodatkowe (np. zamówienie taksówki, wniesienie bagażu itd.).

 

Dane techniczne

Liczba stawek VAT

7

Liczba kasjerów/kierowców

15

Liczba numerów samochodów taxi

10

Rabaty

tabela 8 rabatów + rabat “z ręki”

Cena umowna za kurs

Tak

Nazwa towaru

18 znaków

Liczba towarów

489

Nośnik kopii elektronicznej

karta microSD 4GB

Łączność z CRK

Tak

Łączność z Internetem

WIFI, Bluetooth (opcja), GSM (opcja)

Mechanizm drukujący

Rodzaj

termiczny, typu clamshell

Typ

Citizen

Szerokość papieru

57 mm

Długość rolki papieru

20 mb

Złącza komunikacyjne

Złącza komunikacyjne

1x RS232C, USB

Współpraca z urządzeniami

1x RS232C, USB

Wyświetlacze

Pasażer/taksówkarz

monochromatyczny LCD 176x48

klawiatura

Rodzaj

membranowa

Liczba klawiszy

8

Zasilanie

Zasilanie własne

wydajny wewnętrzny akumulator /NiMh/6 V, 800 mAh

Zasilanie zewnętrzne

instalacja samochodowa w zakresie 1 0 - 24 V

Warunki pracy

Zakres temperatury pracy

-25°C / +55°C

Temperatura przechowywania:

-30°C / +60°C

Wilgotność względna powietrza

10 - 80%

Wymiary

Szerokość

90 mm

Wysokość

192 mm

Głębokość

47 mm

Waga

tylko 465 g (bez papieru)
${product.name}
Porównaj produkty
${errorMessage}

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.