Moja Oferta 0
M/platform - platforma usług dla sklepów

Sprawdź cenę u naszego partnera

Opis
Akcesoria i powiązane produkty
Wsparcie

M/platform - platforma usług dla sklepów

Sprawdź cenę

Dla Ciebie u partnera

Dodaj do oferty Porównaj
Opis
Akcesoria i powiązane produkty
Wsparcie
Znajdź najbliższego sprzedawcę:

M/platform to platforma integrująca narzędzia i usługi wspierające pracę lokalnych sklepów tradycyjnych.  Umożliwia Ci uzyskanie atrakcyjnych ofert promocyjnych od producentów, ułatwia Ci codzienną komunikację z konsumentami przez nowoczesną aplikację na smartfona i daje dostęp do z wielu atrakcyjnych usług dla Ciebie, dla Twojego sklepu i dla Twoich klientów.

 

Usługa M/promo+ pozwala Ci korzystać z promocji, które najwięksi producenci oferują bezpośrednio na swoje produkty, a które Ty możesz natychmiast oferować w Twoim sklepie.  Zaskocz swoich klientów nowoczesnymi rodzajami promocji,  które dotychczas mogli znaleźć tylko w dużych sieciach.  Wszystkie promocje rozliczane są z producentem w 100% na podstawie danych sprzedażowych, a pieniądze trafiają na Twoje konto co tydzień.Aplikacja hop&shop pozwala Ci lepiej komunikować się z klientami, dotrzeć do nich z Twoimi promocjami i ofertami, oraz świadczyć im dodatkowe usługi.  Zadbaj o swoich klientów umożliwiając im skorzystanie

w twoim sklepie z dodatkowych usług jakie oferuje aplikacja.  Do niedawna takie możliwości były dostępne tylko dla bardzo dużych firm.
Twoje korzyści

 • Zwiększenie obrotów / W Twoim sklepie przybędzie klientów, a obecni będą przychodzić częściej. Zwiększy się też średnia wartość koszyka. To wszystko razem przełoży się na Twoje realne zyski.
 • Atrakcyjne promocje / Dzięki usłudze M/promo+ skorzystasz z najlepszych promocji refundowanych przez producentów. Po prostu zwiększysz sprzedaż nie tracąc przy tym marży!
 • Wsparcie marketingowe / Twoje promocje będą wspierały: plakaty, naklejki, zawieszki, cenówki, i materiały na facebook’a. Skutecznie przykują one uwagę klientów!
 • Analityka sprzedaży / Zyskasz dostęp do prostej w obsłudze analityki sprzedaży i czytelnych raportów. Już nie musisz decydować „na wyczucie”. Oprzyj się na faktach
 • Zamów i odbierz albo zamów do domu / Klienci coraz częściej kupują na w modelu „zamów i odbierz” lub z dostawą do domu. Ty też możesz im to zaoferować dzięki nowoczesnej aplikacji na smartfona hop&shop.
 • Program lojalnościowy / Kupując w Twoim sklepie klienci zyskają atrakcyjne nagrody i kupony fundowane przez producentów. Jeśli zechcesz, możesz zaoferować im dodatkowe korzyści. Lojalni klienci będą wracali do Ciebie częściej i kupowali więcej.
 • Szkolenie dla Ciebie i Twoich pracowników / Na początku przeszkolimy Ciebie i personel Twojego sklepu z obsługi M/platform i M/promo+, a na co dzień zapewniamy wsparcie techniczne za pośrednictwem infolinii.
 • Stały dostęp online z komputera i smartfonu / W dowolnej chwili i z dowolnego miejsca możesz przystąpić do nowej promocji, sprawdzić swoje wyniki sprzedaży lub zarządzać online dodatkowymi usługami.
 • Bezpieczeństwo danych / Twoje dane są z nami bezpieczne. Od ponad 25 lat jesteśmy liderem bezpieczeństwa IT dla największych polskich przedsiębiorstw, banków, ministerstw, wojska i policji. Wśród naszych systemów są również takie przeznaczone do ochrony informacji niejawnych NATO i Unii Europejskiej


Dołącz do M/platform przez jedną z opcji 

 • kasa fiskalna
 • kasa + system zapleczowy
 • drukarka fiskalna + system zapleczowy 


Urządzenia Novitus współpracujące z M/platformWięcej informacji https://mplatform.com.pl/

 Akcesoria i powiązane produkty

Kasy fiskalne

NEXT ONLINE

2 390,00 zł

Sugerowana cena netto

Dodaj do oferty

Kasy fiskalne

NOVITUS NEXT

2 190,00 zł

Sugerowana cena netto

Dodaj do oferty

Polecane również

Oprogramowanie i rozwiązania

NoviCloud

Sprawdź cenę u partnera

Dodaj do oferty

Oprogramowanie i rozwiązania

Oprogramowanie dla sieci drukarek BROKER

Sprawdź cenę u partnera

Dodaj do oferty

Oprogramowanie i rozwiązania

Aplikacja sprzedażowa Novitus BILL

Sprawdź cenę u partnera

Dodaj do oferty

Nie znalazłeś odpowiedzi?

Wyślij e-mail
${product.name}
Porównaj produkty
${errorMessage}

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.